Celkem 0 položek
0 Kč

Tretry GAERNE G.VIPER BLACK - CARBON

Tretry GAERNE G.VIPER BLACK - CARBON

možnosti: BLACK
možnosti skladem: 42

Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Tretry GAERNE G.VIPER BLACK - CARBON


* Heel Cup -pata v novém pojetí, s vnějšími otvory pro odvětrávání, s anatomicky tvarovaným plastovým vyztužením pro zachování stálého tvaru. Brání shrnování ponožky a chrání proti zánětu achilovy šlachy. Reflexní pásek na vnější části paty pro zvýšenou viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách.

* Fit Comfort Insole - tato nová anatomicky tvarovaná vložka byla navržena za účelem maximálního komfortu a stability chodidla. Spojením přírodních materiálů a třech technických bodů, které mají schopnost zapamatovat si tvar chodidla v místech, kde vytváří největší tlak, tím se vložka přizpůsobí individuálnímu tvaru každého chodidla.

* U Control Heel System - exkluzivní systém zpevnění paty pro zajištění správné
pozice během jízdy. Zároveň zabraňuje shrnování ponožky..

* 2D Micro Adjustable Aluminium Buckle - umožňuje dokonalé dotažení tretry. Jednoduché a pohodlné nastavení za jízdy. Exkluzivní mikro-zapínání s hliníkovou přezkou je jedním z nejmodernějších funkčních systémů dostupných na trhu. Přezka je vyměnitelná a díky důmyslnému rozepínacímu systému se snadno čistí.

* A.I.C.S. Adjustable Instep System - umožňuje přizpůsobení tretry každému tvaru chodidla a zajišťuje spolehlivé a pohodlné upnutí. Tento nový upínací systém je umístěn na nártu a pomocí dvou mikrometrických pásků se nastaví do požadované polohy. Pásky jsou vyměnitelné.

* Air Ventilation System - laserem vytvořené otvory zaručují výbornou prodyšnost a optimální mikroklima.Pro snížení počtu švů na minimum je přední část tretry vyrobena z jediného dílu mikrovlákna. Na vnitřní straně prokládáno síťovinou pro lepší stabilitu a držení chodidla.

//rychlydotaz
//video