Celkem 0 položek
0 Kč

Obchodní podmínky

Potvrzení objednávky

Po úspěšném dokončení Vašeho nákupu Vám bude do 15-ti minut doručen e-mail s potvrzením o tom, že Vaše objednávka k nám úspěšně dorazila. Pošleme vám potvrzující e-mail a do 48 hodin vám zašleme objednané zboží. V případě, že bude nutná delší doba k doručení, budeme Vás neprodleně kontaktovat a dohodneme s Vámi přesný termín a podmínky dodání zboží.

Záruční doba

Na dodané zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a nesprávným skladováním. Zboží při převzetí zásilkovou službou vždy pečlivě zkontrolujte, poškozené či jinak znehodnocené balíky reklamujte přímo u dopravce.

Vrácení zboží

V souladu se zákonem 367/2000 Sb. můžete zboží do 14 dnů od obdržení vrátit na adresu provozovatele objednané zboží za následujících podmínek:
- zboží musí být vráceno v původním a neporušeném obalu spolu s daňovým dokladem (fakturou)
- zboží nesmí jevit známky opotřebení

Zboží pošlete na naši adresu (ne dobírkou!). Důvod vrácení zboží nemusíte sdělovat. Po zkontrolování zboží Vám přijde oznámení, zda bude Vaší žádosti o vrácení zboží vyhověno. V případě přijetí vráceného zboží zpět Vám celou uhrazenou částku vrátíme nebo vyměníme za jiné zboží.

Náklady na dopravu platí kupující, v případě našeho omylu náklady na dopravu hradí e-shop.

Registrace

Na našich webových stránkách se nemusíte registrovat, pokud nechcete. Vaše údaje, které poskytnete při vyplňování objednávky neposkytujeme třetím osobám ani nepoužíváme k jiným účelům. Doporučujeme se zaregistrovat, kvůli možnosti sledování zpracování Vaší objednávky a možnosti sledovat historii starších objednávek.

Způsob platby a doručení

Platba probíhá po dodání přepravní službou přímo řidiči, který Vám na dobírkovou částku vystaví doklad. Cena dopravy je 150,- s DPH. Balné se neúčtuje. Možnost rozvozu pro zákazníky z Brna a okolí do 30km za paušální částku 350,- Kč.

Zrušení objednávky

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:
- v případě výrazné změny ceny zboží
- v případě dlouhodobé nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží

Pokud takový případ nastane, budeme Vás ihned kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu.