Celkem 0 položek
0 Kč

SCICON AEROCOMFORT MTB

SCICON AEROCOMFORT MTB
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
SCICON AEROCOMFORT MTB

SCICON AeroComfort MTB Bike Bag
Měkký a polstrovaný vak na kolo se spodním rámem na otočných kolečkách, samostatnými kapsami na kola a kapsičkou na nářadí.

Tento model je speciálně určen pro 29ti palcová horská kola,ale lze jej použít taktéž pro všechny 26ti palcová horská kola.

Materiál: Nylon 840
Rozměry: 136 x 22 x 90 cm
Barva: černá
Váha: 6600 g

SCICON
TECHNICAL BAGS

25 let v businessu, 25 let nekončících inovací v technických obalech

Jsme dynamičtí, flexibilní a inovativní.SCI’CON® je italský výrobce obalů k přepravě kol a sedel, sportovních tašek a příslušenství k nim. Distribuuje je po celém světě.

SCI’CON® je více než pouhý výrobce. Snažíme se o inovace založené na zkušenostech s používáním našich výrobků a přidáváme proslavený italský design a kreativitu. K tomu zároveň můžete počítat s vysokou kvalitou jak produktů, tak souvisejících služeb.

Společnost sídlí na Romano d’Ezzelino na úpatí hory Grappa v oblasti Vicenza - Veneto - Itálie.

SCI’CON® byl založen v roce 1980 panem Lucianem Fantinem díky jeho nápadům a nadšení pro jízdní kola. Dnes je řízen jeho syny Massimem, generálním ředitelem, a Robertem, který se stará o administrativu.

Za 25 let aktivity SCI’CON® dodal vybavení pro 150 profesionálních týmů, které vyhrály 15 Tour de France, 5 světových mistrovství, 5 Giro d’Italia a mnoho, mnoho dalších.
//rychlydotaz
//video