Celkem 0 položek
0 Kč

Rukavice GIRO Zero

Rukavice GIRO Zero
Velikost: L
možnosti: FLUORESCENT DRANGE
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Rukavice GIRO Zero

Svrchní část:
prodyšná, elastická ve všech směrech, savý povrch

Dlaň:
3 díly, Super Fit™ design, odvětraná a vysoce prodyšná kůže Pittards®

Vlastnosti:
vysoce savý povrch, poutko pro snadné sundání, lehké, jednoduché nasazení


Třídílná dlaňová část
Jedinečná třídílná dlaňová část rukavice umožňuje vašim rukám přirozený pohyb a maximální úroveň kontroly jízdy. Ochranná vrstva zabraňuje nepříjemným pocitům tlaku při držení řídítek. Při navrhování každé části dlaňového dílu rukavice jsme vycházeli z tvaru dlaně a jejího členění. Rukavice Giro™ napomohou jistotě úchopu, lépe ochrání vaše ruce, a přitom je při nošení téměř neucítíte.
1. palec – Při navržení palcového dílu byla použita technologie Super Fit™, která zaručuje pohodlí, volnost pohybu a jistotu úchopu pro bezpečné ovládání řídítek
2. dlaň – Dlaňový díl s technologií Super Fit™ je stěžejní částí rukavice. Je ušit s důrazem na maximalizaci pohodlí bez nepříjemného tlačení při jízdě, které by mohlo být způsobeno shrnutím přebytečného materiálu.
3. tělo – Tvar tohoto dílu s technologií Super Fit™ byl designován s ohledem na potřebu přirozeného pohybování ruky v rukavici a zároveň nabízí dostatek pohodlí.

Kůže Pittards®
Při výrobě rukavic Giro™ je používána vysoce kvalitní kůže Pittards® WR100X. Její hlavní předností je tenká, a přitom pevná struktura. Při vydělávání kůže Pittards® je používán proces, při kterém absorbuje jen malé procento vody, a díky tomu je více odolná proti pocení než jiné, i syntetické kůže. Nic není tak pohodlné a odolné, jako pravá kůže. Rozdíl poznáte sami při prvním vyzkoušení rukavic Giro™.

Technogel®
Technogel® je polyuretanový materiál, který byl vyvinut pro použití ve zdravotnictví. Tento materiál byl vybrán pro své vynikající schopnosti přenosu tlaku. Pokud je Technogel® stlačen mezi řídítky a rukavicemi, jeho tvar se dokonale prostorově přizpůsobí tvaru jezdcovy ruky. Standardní materiály, které jsou používány jako výstelka, mají sklon měnit tvar pouze v jednom směru, což způsobuje hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Výhody rukavic značky Giro™ s Technogelem®:
› vynikající přenos tlaku (o 300 % lepší než při použití standardního gelu), zvýšení pohodlí a ochrany před znecitlivěním rukou
› vysoce účinný při pohlcování nárazů a vibrací (o 30 % dokonalejší než běžně používané gely)
› Technogel® neztvrdne a jeho vlastnosti se nezmění po velmi dlouhou dobu
› Technogel® používá v cyklistice italský výrobce sedel fi’zi:k
//rychlydotaz
//video

Související zboží