Celkem 0 položek
0 Kč

Rám BIANCHI METHANOL 27

Rám BIANCHI METHANOL 27

Velikost: 38
Barva: CELESTE
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Rám BIANCHI METHANOL 27

BIANCHI METHANOL 27

Barva TX, OB, TA
Velikost 38, 43 , 48, 53
Rám SL 27,5 ' full carbon , high modulus monocoque , PF30
Hl . složení Orbit 1.5 ZS
Sedlovka SL -K stubby , Di2 internal battery holder

Tripple wall tube
TWT - 3 stěnná trubkaTakáto konstrukce trubky u některých MTB rámech Bianchi umožňuje zvýšit pevnost a tvrdost rámu při zachování hmotnosti trubky . Trubka je spolu se středovou přepážkou stále dělaná jako monokok . Díky vyšší pevnosti trubek v krutu a ohybu se rám chová klidněji při sjezdech a umožňuje lepší kontrolu jezdce při jízdě .

Ti - NET - titanová mřížka
Titanová mřížka je integrovaná do spodní rámové trubky již při její výrobě a tak přispívá k lepší odolnosti proti odstřelující kamenem při jazde.Mriežka odolává vůči škrábancům a možným mikroprasklinám na rámu a přispívá tak k delší životnosti rámu .

DFIS - dual function integrated seatpost
Integrovaná sedlovka s duální funkcí je ideální řešení pro budoucí prodej nebo v případě nějakého poškození rámu při páde.Sedlovku je možné zcela Spilia po vyznačenou mez a použít tak následně klasickou sedlovku , která se zasouvá do rámu . V případě, že jste svůj rám seřízli na svou výšku a máte později kupce, který potřebuje vyšší posed , není problém to vyřešit . Také pokud byste nějak zničili sedlovku při převozu nebo pádu ji jednoduše nahradíte klasickou .

ERC - embedded reinforcement construction
Integrované žebrování na trubkách rámu zvyšuje pevnost při přenosu sil v rámu . Nejedná se ale jen o optické vylepšení s nějakou dutinou z vnitřní strany rámu , ale jde o plný tvar, který reálně zvyšuje pevnost celku.Pôsobenie žebrování se projevuje hlavně při zvýšení tuhosti v oblasti hlavového a středového složení . Samozřejmě toto technické řešení umožňuje i designérům lépe zkrášlit rám a zvýraznit jeho kontury .

SAS - shock absorbing stays
SAS je tvarování zadní stavby rámu tak , aby se díky S prohnutí trubek podařilo co nejlépe pohlcování nerovností a otrasov.Okrem tvaru je součástí zadní stavby i kombinace karbonu a skelného vlákna . Všechny tyto detaily umožňují lepší pohlcování nerovností ale přesto nesnižují torzní tuhost rámu potřebnou pro přenos výkonu na zadní kolo .


BIANCHI

Bianchi je jednou z nejvýznamnějších značek na světovém trhu působících v cyklistickém odvětví.
Od května 1997 je F.I.V. Edoardo Bianchi součástí švédské společnosti Cycleurope A.B. group, patřící do stáje skupiny Grimaldi group, celosvětově nejvýznamnějšího holdingu v tomto odvětví.
Značky Bianchi, Legnano, Puch a Chiorda se tak připojily k labelům sdruženým pod Cycleurope A.B. Group (Monark, Crescent, DBS, Kildemoes, Everton, Micmo, Gitane) a utvořily tak na cyklistickém trhu zcela unikátní síť, poskytující širokou nabídku zboží a svou distribucí pokrývající celý svět.
Bianchi usiluje o vedoucí postavení v odvětví cyklistiky a jejími trumfy je nejen výroba a vývoj technologicky vyspělých moderních produktů, ale také cílené reklamní působení a efektivní komunikace. Bianchi navíc charakterizuje důraz na inovace, exkluzivitu, kvalitu, design a samozřejmě vášeň pro věc.
Bianchi bývá zastoupena na mediálně nejsledovanějších cyklistických akcích jako partner mezinárodních cyklistických stájí nejvyšší úrovně. Je například hrdým sponzorem týmu Ceramica Flaminia, který je vybaven modely ROAD 928 Carbon SL IASP. Bianchi také vlastní TX Active-Bianchi MTB team, závodící na modelech MTB Methanol SL.

DISTRIBUČNÍ SÍŤ: Bianchi a zahraniční distributoři
Značka Bianchi poskytuje významné obchodní příležitosti po celém světě. Jejími distributory v zemích, kde nemá Cycleeurope svá zastoupení, se stávají vždy jen ty nejlepší firmy. Jsou vybírány na základě důkladné selekce tak, aby reprezentovaly značku Bianchi, vyhledávaly nové odběratele a zákazníky a budovaly vztahy s odběrately stávajícími. Bianchi s dealery spolupracuje i při analýze konkurenčních výrobců, rozboru požadavků i očekávání zákazníků a zacílení reklamních aktivit.

//rychlydotaz
//video

Související zboží