Celkem 0 položek
0 Kč

Pedály Crankbrothers CANDY 2

Pedály Crankbrothers CANDY 2

   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Pedály Crankbrothers CANDY 2

popis: Hliníkové tělo, cr-mo osa a lisovaná ocelová křídla.
váha: 148 g kus / 296 g pár
osa: kovaná cr-mo ocel, kluzná pouzdra a průmyslová ložiska
tělo: dvoudílné hliníkove
křídla: lisovaná ocel
pružina: nerezová ocel, black
standardní kufry: součást balení

PATENTOVANÝ ČTYŘSTRANÝ NÁŠLAPNÝ SYSTÉM
Základní konstrukce je u všech nášlapných pedálů crankbrothers shodná. Dvě hlavní a zároveň jediné součásti zámku spojuje pružina, která vytváří předpětí nutné k bezpečnému udržení tretry. Křídla jsou prostorná a nezanášejí se nečistotami, takže i v těch nejtěžších podmínkách je našlápnutí do pedálů bezproblémové. Díky patentované konstrukci zámku lze našlápnout ze čtyř stran. Nemusíte hledat správnou stranu pedálu, protože ta je vždy připravena.

Crankbrothers
je americká značka cyklistických pedálů, komponentů a dalších doplňků, s nimiž posunete jízdní zážitky do jiné dimenze. V přátelském ovzduší firmy s deseti zaměstnanci je hmatatelné úzké spojení se značkou. Sídlo společnosti je v Laguna Beach v Kalifornii, nedaleko oceánu a nádherných trailů, které přímo vybízejí k vyjížďkám, při nichž se rodí nejlepší nápady.
Značka crankbrothers má za sebou 14 let vývoje. Začátky byly skromné – firmu založili dva designéři, cyklističtí nadšenci, Carl Winefordner a Frank Hermans. Díky maximální koncentraci na kvalitu produktů a jejich přitažlivé provedení se stala jednou z nejvýznamnějších mezi výrobci cyklistických komponentů.
Cokoliv, co je jejím dílem, nemůže být označováno jako „běžné“. Neuvěřitelné zanícení pro cyklistiku i pro design dává možnost tvořit výrobky, které boří všechny dosud platné konvence. Produkty crankbrothers nikdy nevycházejí z cizích nápadů. Při navrhování novinek není inspirací stávající výrobek a snaha vyrobit jej lehčí nebo jednodušší. Tvorba výrobku začíná vždy od začátku s cílem dosáhnout předem vytyčených záměrů, které získávají finální podobu díky požadavkům konkrétních cyklistů. Díky nepřetržitému vývoji jsou navrhovány výrobky, které jsou překvapivě jednoduché. Jejich výroba je jednoduchá. Jejich používání je jednoduché. Jejich údržba je jednoduchá. Prostě tak lépe fungují.
Značka má stále větší motivaci překračovat své současné hranice a osobitým způsobem měnit pohled jezdců na tradiční cyklistické komponenty. Avšak hlavním záměrem stále zůstává řešení skutečných problémů jezdců, protože cyklistika je v crankbrothers vnímána více jako zábava než jako výkonnostní sport.

//rychlydotaz
//video

Související zboží