Celkem 0 položek
0 Kč

Kolo BIANCHI JAB 29.4 SHIMANO DEORE

Kolo BIANCHI JAB 29.4 SHIMANO DEORE
Velikost: 38
Barva: CELESTE
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Kolo BIANCHI JAB 29.4 SHIMANO DEORE

Horské kolo BIANCHI JAB 29.4 SHIMANO DEORE

Barva CK , JP
Velikost 38, 43 , 48, 53
Rám JAB II 29 ' alu 6061 , BSA
Vidlice Suntour XCM RL DS 29 ' 100mm
Kola Inferno 25 - 29
Kazeta Shimano 10s, 11 - 36T
Brzdy Hayes Dyno Sport
Brzdové páky integrované v řazení
Zadní náboj alloy body , 10s
Hl . složení Orbit 1.5b ZS # 57B
Přední náboj alloy , 32h
Řazení Shimano Deore 3x10
Pláště Geax Saguaro 29x2.0
Přehazovačka Shimano Deore 10s
Představec TEC alloy
Přesmykač Shimano Acera
Řídítka TEC , Alloy 6061
Kliky FSA Gamma Drive MegaExo 42/32/24
Sedlovka TEC alloy
Bb included , MegaExo
Sedadlo TEC Ultro
Řetěz FSA Team Issue 10s
rotor 160mm

SAS - shock absorbing stays
SAS je tvarování zadní stavby rámu tak , aby se díky S prohnutí trubek podařilo co nejlépe pohlcování nerovností a otrasov.Okrem tvaru je součástí zadní stavby i kombinace karbonu a skelného vlákna . Všechny tyto detaily umožňují lepší pohlcování nerovností ale přesto nesnižují torzní tuhost rámu potřebnou pro přenos výkonu na zadní kolo .


BIANCHI

Bianchi je jednou z nejvýznamnějších značek na světovém trhu působících v cyklistickém odvětví.
Od května 1997 je F.I.V. Edoardo Bianchi součástí švédské společnosti Cycleurope A.B. group, patřící do stáje skupiny Grimaldi group, celosvětově nejvýznamnějšího holdingu v tomto odvětví.
Značky Bianchi, Legnano, Puch a Chiorda se tak připojily k labelům sdruženým pod Cycleurope A.B. Group (Monark, Crescent, DBS, Kildemoes, Everton, Micmo, Gitane) a utvořily tak na cyklistickém trhu zcela unikátní síť, poskytující širokou nabídku zboží a svou distribucí pokrývající celý svět.
Bianchi usiluje o vedoucí postavení v odvětví cyklistiky a jejími trumfy je nejen výroba a vývoj technologicky vyspělých moderních produktů, ale také cílené reklamní působení a efektivní komunikace. Bianchi navíc charakterizuje důraz na inovace, exkluzivitu, kvalitu, design a samozřejmě vášeň pro věc.
Bianchi bývá zastoupena na mediálně nejsledovanějších cyklistických akcích jako partner mezinárodních cyklistických stájí nejvyšší úrovně. Je například hrdým sponzorem týmu Ceramica Flaminia, který je vybaven modely ROAD 928 Carbon SL IASP. Bianchi také vlastní TX Active-Bianchi MTB team, závodící na modelech MTB Methanol SL.

DISTRIBUČNÍ SÍŤ: Bianchi a zahraniční distributoři
Značka Bianchi poskytuje významné obchodní příležitosti po celém světě. Jejími distributory v zemích, kde nemá Cycleeurope svá zastoupení, se stávají vždy jen ty nejlepší firmy. Jsou vybírány na základě důkladné selekce tak, aby reprezentovaly značku Bianchi, vyhledávaly nové odběratele a zákazníky a budovaly vztahy s odběrately stávajícími. Bianchi s dealery spolupracuje i při analýze konkurenčních výrobců, rozboru požadavků i očekávání zákazníků a zacílení reklamních aktivit.
//rychlydotaz
//video

Související zboží