Celkem 0 položek
0 Kč

Helma Kask Vertigo

Helma Kask Vertigo
Velikost: L(59-62cm)
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Helma Kask Vertigo


VERTIGO je nejvyšší model cyklistických přileb italské značky KASK, které jezdí i profi tým SKY.

Technologie 'in-moulding' - vstřikování polystyrenu do formy s polykarbonátovou skořepinou, následným spečením obou složek vzniká velmi pevná konstrukce odolná proti nárazům a přitom je extrémně lehká.

Regulace 'up and down' - pro precizní a pohodlné nastavení upnutí helmy v oblasti zátylku. Pomocí středového kolečka a dvou pásků si nastavíte helmu nejen co do obvodu, ale i na výšku a nastavíte i správný sklon. Přilba tedy dokonale padne na každý typ hlavy a uspokojí i ty nejnáročnější cyklisty, kteří vyžadují to nejlepší v každém detailu.

Vnitřní polstrování z '3D DRY' materiálu - jde o speciální látku založenou na metodě konstrukce otevřených buněk. Moderní technologie, která nabízí maximální komfort a vynikající výkon. Mezi zaručené přednosti tohoto nového systému, vyvinutého pro maximální provzdušnění:
- trojrozměrná látka o tloušťce 5 mm, která rychle pohltí a odvede vlhkost vytvořenou pocením
- díky mnoha ventilačním otvorům se sniží o cca 70% plocha, která se dotýká pokožky
- vynikající prodyšnost díky dokonalému trojrozměrnému odvodu vlhkosti

Pásek pod bradou z umělé kůže - umělá kůže je omyvatelná, hypoalergenní, jemná na dotek, a nedráždí pokožku. Pásek je regulovatelný do délky a zvyšuje pohodlné upnutí.

Reflexní nálepky na helmě pro vaši bezpečnost ve zhoršených světelných podmínkách.

Protiskluzový gel na vnitřní části helmy v oblasti zátylku zvyšuje komfort upínacího systému 'up and down'. Je hypoalergenní a antibakteriální.

Vnitřní polstrování z CoolMaxu - látku tvoří dvě vrstvy a filtr na bázi otevřených buněk. Polstrování je odnímatelné a může se prát.

Zpevňující rám - skořepina je vyztužena rámem pro větší odolnost v případě nárazu, zabraňuje rozbití helmy na více částí.

Váha - 270 g

Počet větracích otvorů - 24

Příslušenství - vak na helmu.
//rychlydotaz
//video

Související zboží