Celkem 0 položek
0 Kč

Dámská Bunda Castelli VELO W JACKET white

Bunda Castelli VELO W JACKET white

možnosti: WHITE
možnosti skladem: L
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Bunda Castelli VELO W JACKET white
 
Dámská cyklo bunda Castelli VELO W JACKET WHITE.
 
Cyklo bunda Castelli Velo je elegantní, výkonná, lehká a dobře sbalitelná větrovka, která je nástupcem velmi oblíbené pláštěnky Leggero. Cyklo bunda Velo W se vejde do každé kapsy u dresu. Pokud potřebujete ochranu před větrem, zimou nebo deštěm je cyklo bunda Velo W pro vás to pravé oblečení. Každý si ji pro svůj jednoduchý desing a především svoji funkčnost oblíbí. Cyklo bunda nepropustí vítr, odpuzuje vodu a je prodyšná i když přiléhá k tělu díky prodyšnému materiálu Mesh v podpaží a překrytým ventilačním otvorům na zádech a rukávech. Cyklo bunda Velo W má dlouhý kontrastní zip YKK a reflexní prvky, aby vás bylo dobře vidět, jsou samozřejmostí. Cyklo bunda je lehká, takže ji můžete mít vždy po ruce.
POPIS CYKLO BUNDY VELO W:
elegantní, lehká, výkonná a kompaktní větrovka
větru odolný materiál Forcefield s ochranou DWR proti dešti
límec se síťovinou, který slouží jako obal po sbalení
překryté ventilační otvory narukávech a zádech
kontrastní zip YKK
reflexní prvky, logo a nápis Castelli
delší střh pro ochranu před stříkající vodou
velikosti: XS-XL
Tento produkt vyvinulo Castelli s extrémně vysokou úrovní ochrany v maličkém balení. Použitím vodu odpudivého a větru odolného materiálu s hustotou 30 g / m˛ jsme vytvořili bundu, která nezabere více než polovinu kapsy na dresu, když ji právě nepoužíváte, ale poskytne ochranu před větrem a deštěm, když je to zapotřebí. Střih a usazení, jaké je pro Castelli typické, těsně při těle, aby se minimalizovalo vlání ve větru . Tato bunda představuje seriózní vybavení do nepředvídatelných podmínek.

Bunda Castelli VELO W JACKET white
Dámská cyklo bunda Castelli VELO W JACKET WHITE.
Cyklo bunda Castelli Velo je elegantní, výkonná, lehká a dobře sbalitelná větrovka, která je nástupcem velmi oblíbené pláštěnky Leggero. Cyklo bunda Velo W se vejde do každé kapsy u dresu. Pokud potřebujete ochranu před větrem, zimou nebo deštěm je cyklo bunda Velo W pro vás to pravé oblečení. Každý si ji pro svůj jednoduchý desing a především svoji funkčnost oblíbí. Cyklo bunda nepropustí vítr, odpuzuje vodu a je prodyšná i když přiléhá k tělu díky prodyšnému materiálu Mesh v podpaží a překrytým ventilačním otvorům na zádech a rukávech. Cyklo bunda Velo W má dlouhý kontrastní zip YKK a reflexní prvky, aby vás bylo dobře vidět, jsou samozřejmostí. Cyklo bunda je lehká, takže ji můžete mít vždy po ruce.POPIS CYKLO BUNDY VELO W:elegantní, lehká, výkonná a kompaktní větrovkavětru odolný materiál Forcefield s ochranou DWR proti deštilímec se síťovinou, který slouží jako obal po sbalenípřekryté ventilační otvory narukávech a zádechkontrastní zip YKKreflexní prvky, logo a nápis Castellidelší střh pro ochranu před stříkající vodouvelikosti: XS-XLTento produkt vyvinulo Castelli s extrémně vysokou úrovní ochrany v maličkém balení. Použitím vodu odpudivého a větru odolného materiálu s hustotou 30 g / m˛ jsme vytvořili bundu, která nezabere více než polovinu kapsy na dresu, když ji právě nepoužíváte, ale poskytne ochranu před větrem a deštěm, když je to zapotřebí. Střih a usazení, jaké je pro Castelli typické, těsně při těle, aby se minimalizovalo vlání ve větru . Tato bunda představuje seriózní vybavení do nepředvídatelných podmínek.

//rychlydotaz
//video

Související zboží