Celkem 0 položek
0 Kč

SCICON AEROTECH EVOLUTION

SCICON AEROTECH EVOLUTION
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
SCICON AEROTECH EVOLUTION

Skořepinový kufr je ideální pro leteckou přepravu horského, crossového nebo silničního kola. Stejně jako jeho předchůdce je vyroben z ABS desek o síle 5mm a kolo se uvnitř upevňuje ke stěně kufru. Sedlo lze uložit do samostatné kapsy. Kufr je vybaven šesti uzávěry, dva z nich mají číselné třímístné kódy. Dále čtyřmi otočnými kolečky, vnitřním polstrováním a madly pro snadnější manipulaci. Oceníte pásek pro zvedání ze země (při nakládání do auta), štítek na adresu a polstrované kryty na kola.

Materiál:skořepina ABS
Zámek: TSA
Rozměry: 94 x 114 x 36 cm
Váha: 11 500 g
Barva: Black25 let v businessu, 25 let nekončících inovací v technických obalech

Jsme dynamičtí, flexibilní a inovativní.SCI’CON® je italský výrobce obalů k přepravě kol a sedel, sportovních tašek a příslušenství k nim. Distribuuje je po celém světě.

SCI’CON® je více než pouhý výrobce. Snažíme se o inovace založené na zkušenostech s používáním našich výrobků a přidáváme proslavený italský design a kreativitu. K tomu zároveň můžete počítat s vysokou kvalitou jak produktů, tak souvisejících služeb.

Společnost sídlí na Romano d’Ezzelino na úpatí hory Grappa v oblasti Vicenza - Veneto - Itálie.

SCI’CON® byl založen v roce 1980 panem Lucianem Fantinem díky jeho nápadům a nadšení pro jízdní kola. Dnes je řízen jeho syny Massimem, generálním ředitelem, a Robertem, který se stará o administrativu.

Za 25 let aktivity SCI’CON® dodal vybavení pro 150 profesionálních týmů, které vyhrály 15 Tour de France, 5 světových mistrovství, 5 Giro d’Italia a mnoho, mnoho dalších.
//rychlydotaz
//video

Související zboží