Rám BIANCHI SEMPRE PRO BLACK

Rám BIANCHI SEMPRE PRO BLACK

Pouze osobní odběr:

Velikost rámu:

Barevná kombinace:

Kód produktu:
Záruka: 24 měsíců
Doba dodání: 10 dní

u dodavatele

44 990 Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH


Počet kusů:iplatba.cz - splátková kalkulačka

Popis produktu

Rám BIANCHI SEMPRE PRO

BIANCHI SEMPRE PRO

Barva ZR, KK, ZJ, ZQ
Velikost 47, 50, 53, 55, 57, 59, 61
Rám SEMPRE Pro, carbon monocoque, PF30
Vidlice Full Carbon B4P 1-1/8 '- 1.5'
Hl. složení FSA Orbit C-40-ACB

UTSS - ultra tenké zadní vzpěry
Díky nano technologiím mohou být zadní vzpěry na rámu velmi tenké bez ztráty pevnosti. Tenké zadní rámové vzpěry mají následující výhody: - díky tenčímu průřezu trubky lépe pohlcují otřesy (trubka se snadněji ohýbá a působí jako lineární pružina)
- Zlepšený přenos sil v rámu
- Nižší hmotnost


BIANCHI

Bianchi je jednou z nejvýznamnějších značek na světovém trhu působících v cyklistickém odvětví.
Od května 1997 je F.I.V. Edoardo Bianchi součástí švédské společnosti Cycleurope A.B. group, patřící do stáje skupiny Grimaldi group, celosvětově nejvýznamnějšího holdingu v tomto odvětví.
Značky Bianchi, Legnano, Puch a Chiorda se tak připojily k labelům sdruženým pod Cycleurope A.B. Group (Monark, Crescent, DBS, Kildemoes, Everton, Micmo, Gitane) a utvořily tak na cyklistickém trhu zcela unikátní síť, poskytující širokou nabídku zboží a svou distribucí pokrývající celý svět.
Bianchi usiluje o vedoucí postavení v odvětví cyklistiky a jejími trumfy je nejen výroba a vývoj technologicky vyspělých moderních produktů, ale také cílené reklamní působení a efektivní komunikace. Bianchi navíc charakterizuje důraz na inovace, exkluzivitu, kvalitu, design a samozřejmě vášeň pro věc.
Bianchi bývá zastoupena na mediálně nejsledovanějších cyklistických akcích jako partner mezinárodních cyklistických stájí nejvyšší úrovně. Je například hrdým sponzorem týmu Ceramica Flaminia, který je vybaven modely ROAD 928 Carbon SL IASP. Bianchi také vlastní TX Active-Bianchi MTB team, závodící na modelech MTB Methanol SL.

DISTRIBUČNÍ SÍŤ: Bianchi a zahraniční distributoři
Značka Bianchi poskytuje významné obchodní příležitosti po celém světě. Jejími distributory v zemích, kde nemá Cycleeurope svá zastoupení, se stávají vždy jen ty nejlepší firmy. Jsou vybírány na základě důkladné selekce tak, aby reprezentovaly značku Bianchi, vyhledávaly nové odběratele a zákazníky a budovaly vztahy s odběrately stávajícími. Bianchi s dealery spolupracuje i při analýze konkurenčních výrobců, rozboru požadavků i očekávání zákazníků a zacílení reklamních aktivit.

Videa

Rychlý dotaz

E-mail:
Text:
CAPTCHA Image   Reload Image
Opište kód: