Celkem 0 položek
0 Kč

Dámská Cyklohelma GIRO SAGA mat bright pink

Velikost: M
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Vzdušná cyklistická dámská helma v moderním růžovém provedení s fialovými detaily a s 21 průduchy, to je Giro Saga Mat Bright Pink. Tuto velmi lehkou helmu si můžete vzít na kolo do terénu i na silnici. Je vyrobena za použití nejmodernějších technologií, může se pochlubit kvalitním vnitřním vyztužením, technologií MIPS a také In-mold polykarbonátovou konstrukcí. Precizní odvětrání zajišťuje Wind Tunnel s 21 průduchy a upínání pak systém Roc Loc 5 s horizontálním i vertikálním nastavením helmy. Tato velikost M je ideální pro obvod hlavy 55 - 59 cm.

Klíčové vlastnosti helmy na kolo Giro Saga Mat Bright Pink, velikost M

  • Dámská cyklistická přilba na kolo v nadčasovém růžovém designu s fialovými detaily
  • 21 větracích tunelů pro dokonalý odvod vzduchu
  • Roc Loc 5 Fit pro bezpečné horizontální a vertikální upevnění
  • Konstrukce In-mold s polykarbonátovou skořepinou
  • Technologie MIPS Multi-Directional Impact Protection System pro zvýšenou ochranu hlavy
  • Velmi lehká a pohodlná helma o nízké hmotnosti
  • Velikost M pro obvod hlavy 55 - 59 cm

Ventilační systém Wind Tunnel

Giro přilby jsou vyvinuty s využitím ventilačního systému Wind Tunnel. Tento propracovaný systém s 21 otvory umožňuje dokonalou cirkulaci chladného vzduchu kolem hlavy jezdce. Inovované větrací tunely umožňují přívod studeného vzduchu do přední částí helmy, pak cirkuluje přes hlavu a zbytkový horký vzduch je odváděn zadními otvory. Jedná se o jeden z nejúčinnějších chladících systémů, který je k dispozici.

Kvalitní In-mold konstrukce

Konstrukce In-mold spojuje tvrdou polykarbonátovou vnější vrstvu a pěnovou EPS vložku, která pohlcuje nárazy či otřesy. V oblasti ventilačních otvorů a žeber je pak speciální vyztužení, to vše při zachování minimální hmotnosti.

//rychlydotaz
//video