Celkem 0 položek
0 Kč

Cyklohelma GIRO ATHLON 2012 Red Black

Velikost: M - 55 - 59 cm

Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Přilba GIRO Athlon má dvacet tři mohutných otvorů s technologií Wind Tunnel™ udrží chladnou hlavu.
Kompaktní tvar, odnímatelný štítek P.O.V.™ nízkého profilu a v neposlední ředě minimální hmotnost.
Tyto vlastnosti a skvělý design se budou na stupních vítězů vyjímat.

Roc Loc 5:
je nejmodernější upínací systém, který umožňuje vertikální i horizontální nastavení vaší přilby. To vše zvládnete jednou rukou pomocí kolečka. Roc Loc 5 je přitom o 40% lehčí než jeho předchůdce Roc Loc 4.

In-mold:
je označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

Wind Tunnel:
speciálně navržené větrací tunely na vnitřní staně přilby přivádějí chladný vzduch přední částí, vedou jej přes hlavu a odvádějí teplý vzduch ven zadními otvory

Roll Cage:
je vnitřní vyztužovací nylonová 'armatura' vyrobená z materiálu DuPont Nylon uvnitř EPS tvrzeného polystyrenu. Vypadá jako síť procházející každým žebrem. Výrazně zpevňuje přilbu a při nejdestruktivnějších nárazech ji udrží v celku.

Super Fit:
systém je sestaven ze tří velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznější velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro kažkého jezdce.

UPÍNACÍ SYSTÉM Roc LocŸ 5
KONSTRUKCE In-mold
VENTILACE 23 otvorů, Wind Tunnel™
VLASTNOSTI P.O.V.™ nastavitelný štítek, Roll Cage
VELIKOSTI Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm)

//rychlydotaz
//video